Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Hakkımızda

ScaleUp Company, ScaleUp liderlerinin büyüme ortağıdır. Büyüme programlarımız, ScaleUp Profesyonellerimizin girişimcilik deneyimlerinin zenginliğini kullanma ve paylaşma yoluyla, yönetim ekiplerinin organizasyonlarının tüm potansiyelini gerçekleştirmelerini kolaylaştırıyoruz.

ScaleUp Company’nin hissedarları ve ScaleUp Profesyonelleri birlikte 250 yıldan fazla girişimcilik deneyimine sahiptir. Hemen hemen her zorluğun aramızdaki bir girişimci tarafından çözüldüğünü bildiğimizden, bizim için hiçbir zorluk çok büyük değildir.

ScaleUp Company, Scaling Up metodolojisinin kurucusu Verne Harnish’in 1 numaralı ortağıdır.

Scaling Up uyguladığımız referanslarımız

Bize katılmak ister misiniz?

Scale Up Danışmanı

Nasıl iyi bir izlenim bırakacağınızı herkesten daha iyi biliyor musunuz? Ve Scaling Up aracılığıyla bir girişimcilik hayalini gerçekleştirilmesine katkıda bulunabileceğiniz fikri sizi mutlu ediyor mu? O zaman hızlıca okumaya devam edin!

Müşteri Başarısı Yöneticisi

Her yeni başlayan müşteri ilişkisinden nasıl uzun bir yolculuk yapacağınızı biliyor musunuz? Analizi doğru eylemlere dönüştüren bir düşünür müsünüz? Ve müşteriyi en iyi şekilde nerede destekleyebileceğinizi bulmak için doğru soruları soruyor musunuz?