Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Scaling Up Heartbeat Plus

Bir ScaleUp Pro ile tam gaz gitmek isteyen yönetim ekipleri için nihai şirket içi rota.

180+
Mutlu ScaleUp

40+
Devam eden projele

10+ yıl
Büyüme ortağı deneyimi

Scaling Up ile 12 ay tam gaz

En deneyimli ScaleUp uzmanlarımızdan yoğun şirket içi rehberlik.

Şirket içinde

Metodoloji aynı zamanda Scaleuplar için için büyüme formülü olarak da bilinir. Dünya çapında binlerce şirket Scaling Up metodolojisini kullanıyor.

Toplantı Ritmi

Şirket içerisinde başarılı bir şekilde iletişim kurmaya başlayın! Daha fazlasını başarmak için şirketinize bir ritim getirilir.

Raporlama

Sizin ve şirketinizin bir sonraki aşamaya geçmesi için odak ve öncelik nerede olmalıdır?

Network

İlgili büyüme temalarına sahip etkinlikler, araçlarla dolu bir çevrimiçi topluluk ve aynı fikirde olan insanlarla fikir alışverişi.

KPI uzmanı

KPI uzmanımız ayrıntılı bir şekilde her şeyi inceler. Herkesin büyümeye devam etmesi için kritik kilit rakamlar nelerdir?

Şirket tasarımı

Şirketinizi, yapısını ve güvenirliğini kullanmanın en katı yolu nedir?

Domino-Darkblue

Ortaya çıkarma

Spesifik olarak, şirket genelinde üç ayda bir yapılan toplantılardan içgörüleri ve gerçekleri ortaya çıkarmak için zaman ayrılır.

Özgürce programlanabilir seanslar

Strateji alanında fazladan bir gün mü? Ya da ilerlemeyi veya insanları bir kez daha değerlendirme? Herşey mümkün!

Kısaca Scaling Up Heartbeat Plus

Scaling Up Heartbeat Plus, 12 aylık en kapsamlı şirket içi programdır. Son derece hırslı yönetim ekiplerinin ciddi büyüme hızı elde etmesi için mükemmeldir. Sürecin başlangıcında, yönetim ekibiniz en deneyimli ScaleUp uzmanlarımızdan biriyle eşleştirilecektir. Ardından, özel büyüme sorunlarınızda mücadele etmek için Strateji, Yürütme, İnsanlar ve çeşitli modüllere odaklanılır.

Kısaca Scaling Up Heartbeat Plus

Scaling Up Heartbeat Plus, 12 aylık en kapsamlı şirket içi programdır. Son derece hırslı yönetim ekiplerinin ciddi büyüme hızı elde etmesi için mükemmeldir. Sürecin başlangıcında, yönetim ekibiniz en deneyimli ScaleUp uzmanlarımızdan biriyle eşleştirilecektir. Ardından, özel büyüme sorunlarınızda mücadele etmek için Strateji, Yürütme, İnsanlar ve çeşitli modüllere odaklanılır.

"Şirketinizden mutlak maksimumu elde etmek"

Müşterilerimiz ScaleUp Company ile büyüme ortaklığı hakkında ne diyor?

Program neye benziyor?

1. Büyüme fırsatları hakkında bilgi

Ölçeklenebilirliğin özü nerede? Şirketiniz şu anda hangi scale-up aşamasında? Şirketiniz, sektörünüzdeki benzer şirketlerle nasıl kıyaslanıyor? İlk temel ölçüm ile hemen birçok içgörü elde edin. Bu analize dayanarak, şirketininzde nerede durduğunuzu ve büyüme zorluklarının neler olduğunu bilirsiniz.

2. Scaling Up uygulaması

Scalling Up metodolojisi üç ana başlığa ayrılmıştır: Strateji, yürütme ve insanlar. Seanslar sırasında bu konuları sprintler aracılığıyla işleyeceğiz. ScaleUp Pro, teoriyi pratik örnekler temelinde açıklar ve siz bunu hemen şirketinizde uygulamaya başlarsınız.

3. Şirket yapısına uygun danışma ritmi

Sağlıklı ve hızlı büyüyen şirketlerin ortak noktası iyi bir danışma yapısına sahip olmalarıdır. Bu yapı, iletişimi iyileştirecek ve güçlükleri azaltacaktır. Günlük sohbetlerden yıllık genel kurullara kadar iyi bir yapının önemini öğrenecek ve bunları hemen uygulamaya koyabileceksiniz.

4. Ekstra gözetim saatleri

9 fiziksel uygulama gününün dışında, istediğiniz zaman ScaleUp uzmanınıza katılma fırsatına sahipsiniz. Bu ekstra gözetim saatlerini kendi isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz. BHAG'ınız hakkında tekrar tartışmak ister misiniz? Önümüzdeki çeyrek için son kontrol mü? ScaleUp uzmanınızın hangi alanda size katılmasını istediğinizi kendiniz seçersiniz.

5. Özel modüller

Özellikle Heartbeat Plus programı için çeşitli özel modüller tasarlanmıştır. Olasılıklar, şirketinizin içinde bulunduğu büyüme aşamasına bağlıdır. ScaleUp uzmanınızla birlikte, en acil ve büyüyen sorunların nerede olduğunu ve hangi modüllerin en uygun olduğunu göreceksiniz.

Scaling Up hakkında her şeyi gerçek uzmanlardan öğrenin!

ScaleUp Pro, Scaling Up metodolojisini kullanarak bir şirketi büyütmüş çok deneyimli bir girişimcidir. Scaling Up Heartbeat Plus sırasında size rehberlik eder. Örnekler ve alıştırmalarla desteklenen daha fazla büyüme için araçları size hemen sağlanır. Pro ekibimiz, takımınızla birlikte en zorlu girişimcilik hayalinizi inşa etmeye hazır.

Girişimciler ve onların yönetim ekibi için

Şirketin yönetime iyi yağlanmış bir makine gibi daha az bağımlı olmasını istiyorsunuz.

Yönetim Kurulu’nuz aynı zamanda şirket kültüründe değişiklik yapmaktan korkmayan profesyonellerden oluşan bir öğrenme grubudur.

3+ Kişilik Yönetim Ekibi

2 Milyona Varan Ciro

25-150 FTE İstihdamı

Daha az güçlükle daha hızlı büyümek mi?

Sıkça sorulan sorular

Yönetim ekibi (YK) nedir?

Katılan yönetim ekibinin mutlaka resmi YK/C düzeyinde pozisyonlardan oluşması gerekmez. Bazen bu pozisyonların henüz katılımcılarla doldurulmadığı veya çalışanların hala bu pozisyonlara yükseldiği görülmektedir.

Yönetim ekibim (YK) henüz tamamlanmadı, yine de katılabilir miyim?

Bu duruma göre değişir. Buna güzel bir cevap verebilmek için danışmanlarımızdan biriyle bir görüşme ayarlamakta fayda var. İletişim için tıklayınız.

Şirket içi program nedir?
Şirket içi program, ScaleUp uzmanımızın büyüme planları üzerinde yalnızca liderlik ekibinizle birlikte çalıştığı anlamına gelir. Bu bir grup formu değildir, bu nedenle diğer ScaleUp yönetim ekipleri yoktur (Scaling Up CORE programında olduğu gibi).
Scaling Up Heartbeat Plus programına giriş koşulları nelerdir?
Genel olarak, Scaling Up Heartbeat Plus katılımcısı 2 milyon cirodan fazlasını üreten şirketlerdir. En az 10 FTE ve en az 3 kişiden oluşan bir yönetim ekibi (YK) vardır. YK için şirket içinde çalışma tercihi vardır. Bu rakamlara yakın mısınız? O zaman bize her zaman ulaşabilirsiniz.
Scaling Up Heartbeat Plus programı ne kadar sürer?
Scaling Up Heartbeat Plus programı, 12 aylık bir süreçtir. Toplam 9 fiziki uygulama günü planlanmıştır. Uygulama günleri arasında, yönetim ekibiniz tüm planlar üzerinde çalışacaktır. Ayrıca, uygulama günleri arasında ScaleUp uzmanınızdan 18 gözetim saatini kullanabilirsiniz.
Scaling Up Heartbeat ile Scaling Up Heartbeat Plus arasındaki fark nedir?
Heartbeat Plus, daha fazla rehberlik, özel oturum ve kişiye özel uzman oturumları ile daha yoğun bir süreçtir.