Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Scaling Up Heartbeat

Bir ScaleUp Pro ile şirket içinde hemen başlamak isteyen yönetim ekipleri için.

300+
Mutlu ScaleUp

60+
Devam eden projele

10+ yıl
Büyüme ortağı deneyimi

Kısaca Scaling Up Heartbeat

Program, hızla büyüyen bir şirketin yönetim ekibine yöneliktir ve 2.500’den fazla Scale Up’a yardımcı olan Scaling Up Pro’lar tarafından oluşturulmuştur.

Başlamadan önce, bir değerlendirmeye dayalı olarak şirketiniz için bir büyüme planı yapıyoruz, ardından şirketinizin temelleri üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Birkaç seanstan sonra sizinle çok sağlam bir büyüme stratejisi oluşturuyoruz.

Bir sonraki adım; uygulama: Strateji üzerinde tüm ekiple günlük olarak nasıl çalışıyorsunuz? Kristal netliğinde öncelikler ve hedefler üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca, birbirinizle her zaman iyi bir koordinasyon içinde olmanız ve gerektiğinde zamanında ayarlamalar yapabilmeniz için bir toplantı ritmi oturtmanıza yardımcı oluyoruz.

Üçüncü aşama; insan: Kültür nedir ve şirketin temel değerleri nelerdir? Kim ne için sorumludur? Doğru insanlarla doğru şeyleri yaparsınız.

Takımınıza bir ScaleUp Pro rehberlik edecek. Ayrıca yıl boyunca ilham verici etkinlikler düzenlediğimiz ağımıza da erişebilirsiniz.

Doğru insanalarla sıkı şekilde uygulanan net bir strateji

Şirket İçinde

Metodoloji aynı zamanda Scaleuplar için için büyüme formülü olarak da bilinir. Dünya çapında binlerce şirket Scaling Up metodolojisini kullanıyor.

Toplantı Ritmi

Şirket içerisinde başarılı bir şekilde iletişim kurmaya başlayın! Daha fazlasını başarmak için şirketinize bir ritim getirilir.

Raporlama

Sizin ve şirketinizin bir sonraki aşamaya geçmesi için odak ve öncelik nerede olmalıdır?

Network

İlgili büyüme temalarına sahip etkinlikler, araçlarla dolu bir çevrimiçi topluluk ve aynı fikirde olan insanlarla fikir alışverişi.

Program neye benziyor?

1. Büyüme fırsatları hakkında bilgi

Ölçeklenebilirliğin özü nerede? Şirketiniz şu anda hangi scale-up aşamasında? Şirketiniz, sektörünüzdeki benzer şirketlerle nasıl kıyaslanıyor? İlk temel ölçüm ile hemen birçok içgörü elde edin. Bu analize dayanarak, şirketinizde nerede durduğunuzu ve büyüme zorluklarının neler olduğunu bilirsiniz.

2. Scaling Up uygulaması

Scalling Up metodolojisi üç ana başlığa ayrılmıştır: Strateji, yürütme ve insanlar. Seanslar sırasında bu konuları sprintler aracılığıyla işleyeceğiz. ScaleUp Pro, teoriyi pratik örnekler temelinde açıklar ve siz bunu hemen şirketinizde uygulamaya başlarsınız.

3. Şirket yapısına uygun danışma ritmi

Sağlıklı ve hızlı büyüyen şirketlerin ortak noktası iyi bir danışma yapısına sahip olmalarıdır. Bu yapı, iletişimi iyileştirecek ve güçlükleri azaltacaktır. Günlük sohbetlerden yıllık genel kurullara kadar iyi bir yapının önemini öğrenecek ve bunları hemen uygulamaya koyabileceksiniz.

4. ScaleUp Pro rehberliği

9 fiziksel uygulama gününün dışında, istediğiniz zaman ScaleUp uzmanınıza katılma fırsatına sahipsiniz. Bu ekstra gözetim saatlerini kendi isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz. BHAG'ınız hakkında tekrar tartışmak ister misiniz? Önümüzdeki çeyrek için son kontrol mü? ScaleUp uzmanınızın hangi alanda size katılmasını istediğinizi kendiniz seçersiniz.

Scaling Up hakkında her şeyi gerçek uzmanlardan öğrenin!

ScaleUp Pro, Scaling Up metodolojisini kullanarak bir şirketi büyütmüş çok deneyimli bir girişimcidir. Scaling Up Heartbeat sırasında size rehberlik eder. Örnekler ve alıştırmalarla desteklenen daha fazla büyüme için araçları size hemen sağlanır. Pro ekibimiz, takımınızla birlikte en zorlu girişimcilik hayalinizi inşa etmeye hazır.

"Mazeret yok, gerçekten şirketiniz üzerinde çalışmak için zaman ayırın"

Müşterilerimiz ScaleUp Company ile büyüme ortaklığı hakkında ne diyor?

Şirketinizi sağlıklı bir şekilde büyütmek istiyor musunuz?

Sıkça sorulan sorular

Yönetim ekibi (YK) nedir?
Katılan yönetim ekibinin mutlaka resmi YK/C düzeyinde pozisyonlardan oluşması gerekmez. Bazen bu pozisyonların henüz katılımcılarla doldurulmadığı veya çalışanların hala bu pozisyonlara yükseldiği görülmektedir.
Yönetim ekibim (YK) henüz tamamlanmadı, yine de katılabilir miyim?

Bu duruma göre değişir. Buna güzel bir cevap verebilmek için danışmanlarımızdan biriyle bir görüşme ayarlamakta fayda var. İletişim için tıklayınız.

Şirket içi program nedir?

Şirket içi program, ScaleUp uzmanımızın büyüme planları üzerinde yalnızca liderlik ekibinizle birlikte çalıştığı anlamına gelir. Bu bir grup formu değildir, bu nedenle diğer ScaleUp yönetim ekipleri yoktur (Scaling Up CORE programında olduğu gibi).

Scaling Up Heartbeat programına giriş koşulları nelerdir?

Genel olarak, Scaling Up Heartbeat katılımcısı 2 milyon cirodan fazlasını üreten şirketlerdir. En az 10 FTE ve en az 3 kişiden oluşan bir yönetim ekibi (YK) vardır. YK için şirket içinde çalışma tercihi vardır. Bu rakamlara yakın mısınız? O zaman bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Scaling Up Heartbeat programı ne kadar sürer?

Scaling Up Heartbeat programı, 12 aylık bir süreçtir. Toplam 9 fiziki uygulama günü planlanmıştır. Uygulama günleri arasında, yönetim ekibiniz tüm planlar üzerinde çalışacaktır. Ayrıca, uygulama günleri arasında ScaleUp uzmanınızdan 18 gözetim saatini kullanabilirsiniz.

Scaling Up Heartbeat ile Scaling Up Heartbeat Plus arasındaki fark nedir?
Heartbeat Plus, daha fazla rehberlik, özel oturum ve kişiye özel uzman oturumları ile daha yoğun bir süreçtir.