Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Şirketinizi büyütün!

Daha odaklı. Daha karlı. Daha bağımsız.

50+
ScaleUp uzmanı

2500+
ScaleUp bizimle büyüdü

10+ Yıl
Büyüme ortağı deneyimi

Şirketinizle birlikte büyüyün!

ScaleUp Company ortaklığıyla hızlı, odaklı ve daha eğlenceli şekilde büyürsünüz!

Koçluk

Yalnız değilsiniz. Ayakları yere sağlam basan, büyüme konusunda iç görü kazanmanıza ve büyümenizi denetlemenize destek olacak deneyimli girişimcilerden koçluk ve rehberlik.

ScaleUp araçları

Binlerce CEO ve yönetim kadroları tarafından kullanılan pratik araçlar ve taktikler. Sağlıklı büyüme için yol haritası.

Network

Avrupa'daki en büyük ScaleUp ağına katılın. Birbirinizi daha yüksek bir seviyeye taşımak için diğer girişimcilerle ve yönetici kadrolarıyla bağlantı kurun.

Düzenli Toplantılar

Başarılı bir işbirliği için düzenli toplantı yapmak çok önemlidir. Günlük, haftalık, aylık, üç aylık ya da yıllık periyotlarda ve özel ekibimiz tarafından dikkatle yönetilen bir yoğunlukta size ve ekibinize destek oluyoruz.

Büyüme stratejisi

Güçlü bir stratejiniz olduğunda şirketinizin gidişatını siz belirlersiniz. Bu stratejiye sahip olmak piyasaya hakim olmanızı ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.

A takımı

Şirketinizin temel değerlerine uygun, şirket içinde ne yapması gerektiğini bilen ve yaptıkları işten keyif alan en iyi yetenekleri şirketinize dahil edebilirsiniz.

Scale up ile büyüme rotası

Scaling Up
Heartbeat

Bir ScaleUp uzmanıyla birlikte kendinizi ve idari kadronuzu bir sonraki evreye ulaştırın.

Scaling Up
Heartbeat Plus

Bir ScaleUp uzmanıyla tam gaz ilerlemek isteyen liderlik ekipleri için en üst düzey şirket içi çalışması.

Şirketinize kanıtlanmış bir büyüme formülü sunuyoruz

Şirketin büyümesi için ekibin de büyümesi gerekir. İster başarılı bir strateji tasarlamak ve doğrulamak olsun, ister yönetim kadrosu ve bir büyüme kültürü oluşturmak olsun, ister tüm şirketi planlara dahil etmek olsun, bir şirketin büyümesindeki her aşama, çözümü istenilen veya beklenenden çok daha fazla zaman alabilen belirli zorluklar içerir.

Ama siz doğru yerdesiniz! ScaleUp Company, girişimcilere ve ekiplerine şirketlerinin büyümesinin önündeki zorlukları kaldırmayı amaçlar.

Büyüme formülümüzün üç temel direği

1. Scaling Up ile yapılanma

Scaling Up, dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. Yöntem, büyüme için sağlıklı bir temel sağlar. ScaleUp koçumuzla bu yöntemi şirketinize yerleştirmek üzere çalışma fırsatı elde edersiniz. Bu yöntem, şirket içi yapılanma ve tutarlılık sağlar. ScaleUp Company olarak üç temel konuyu ele alıyoruz var: strateji, uygulama ve insan. Çeşitli oturumlarla, bu özgün yöntemi şirketinize yerleştirmek için sizinle birlikte hareket ediyoruz.

2. Dikkatle yönetilen danışmanlık görüşmeleri

Başarılı büyüme başarılı iletişim de demektir. Toplantı sıklığı şirketin kalp atışıdır. ScaleUp koçumuzla birlikte, bu tempoyu şirketinize getirmek üzere çalışma fırsatı elde edersiniz. Bu düzenli uygulamaları şirketinizde yerleştirerek daha güçlü bir karşılıklı koordinasyon elde edebilir, sorunları daha hızlı çözebilir ve bunun sonucunda da şirketinizi geliştirmek için daha fazla zamana sahip olursunuz. Düzenli uygulamalar sayesinde hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız.

3. Ağımız aracılığıyla daha fazla ilham ve öğrenme

Avrupa'daki en büyük scale-up ağına katılın. Diğer girişimcilerle veya yönetim kadrosu üyeleriyle bağlantı kurun. İlham verici etkinlikleri, değerli web seminerleri ve konuk uzman oturumları düzenliyoruz. Ayrıca, her yıl Scaling Up'ın kurucusu Verne Harnish ile bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Birçok değerli bilgiyi bulabileceğiniz The ScaleUp Network platformumuza da kayıt olabilirsiniz.

Birlikte çalıştığımız Scale-up’lar

Şirketinizdeki her şeyin gitgide daha da zorlaştığını mı fark ediyorsunuz? Ne yapılması gerektiğini görüyor ama nereden, kiminle ve ne zaman başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bunlar üzerinde çalışmak için iyi bir plana, daha doğru önceliklere ve zihnen rahatlığa ya da daha fazla özgürlüğe mi ihtiyacınız var?

Büyüme konusunda bir yol haritası çizmek için bizimle konuşabilirsiniz!

15 - 500 Çalışan

1 - 300 Milyon Ciro

Büyüme İsteği

Müşteri deneyimleri

ScaleUp Company’nin Büyüme Kılavuzu hakkında müşterilerin neler söylediğini burada bulabilirsiniz

Hemen bir paketle başlamak mı istersiniz, yoksa sorularınız mı var?

Scale-up uzmanlarımız yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktırlar.

Sıkça sorulan sorular

Bir idari kadrom yoksa da programa katılabilir miyim?
Bu, duruma göre değişir. Sorunuza iyi bir yanıt verebilmemiz için, danışmanlarımızdan biriyle bir toplantı düzenlemeniz faydalı olacaktır.
Programa kaç kişi olarak katılabiliriz?
Tüm yönetim ekibiyle katılmanızı öneririz.
Scaling Up’ı herhangi bir şirkette uygulayabilir misiniz?
Evet, yöntemlerimiz herhangi bir şirkete uygulanabilir. Sektör veya şirkete göre farklılıklar olacaktır, ancak koçlarımız size bu konuda tecrübeleriyle yardımcı olacaklar.
Bir programın ne kadar sürüyor?
Scaling Up temel programına her zaman yönetim ekibiyle başlarız. Bir sonraki adım, tüm organizasyonu sürece dahil etmektir. Yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Seanslar nerede düzenleniyor?
ScaleUp Company, açık program için oturumları sağlar. Şirket içi süreçlerde, lokasyonun organizasyonundan müşteri sorumludur. Seansları her zaman ofisinizin dışında almanızı tavsiye ederiz. Böylece gerçekten günlük rutinizin dışına çıkarsınız.
Bireysel seans günleri sunabiliyor musunuz?
Müşterilerimiz için belirli temalarda ekstra günler düzenliyoruz. Henüz bir müşterimiz değilseniz, size nasıl daha fazla yardımcı olabileceğimizi görmek için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
Başka bir sorum var...

Scale-up uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Bizimle bu link üzerinden iletişime geçiniz.