Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Scaling Up Masterclass

Scaling Up metodolojisinin şirketiniz için ne anlama gelebileceğini yarım gün içinde keşfedin.
2500+
ScaleUp’a yardımcı olduk
8.9
Memnuniyet not ortalaması
#1
Scaling Up® Partner

Sağlıklı büyümenin sırları

Büyüme fırsatlarınızı belirleyin

Şirketinizde neler iyi gidiyor? Daha iyi ne yapılabilir? Neyle karşılaşabilirsiniz? Nerede durduğunuzu keşfetmek için günlük rutininizin dışına çıkmalısınız.

Strateji geliştirmek

Anlayışınız nedir ve neyi başarmak istiyorsunuz? Başka bir deyişle, şirketinizin özü nelerden oluşur? Rotanızı belirlemek için birlikte ilk taslağı oluşturuyoruz.

Diğer girişimcilerden öğrenin

Neredeyse tüm yönetim ekipleri aynı zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Masterclass'ta hikayenizi paylaşarak diğer katılımcılardan çok şey öğrenirsiniz.

ScaleUp uzmanı tarafından rehberlik

Uzun yıllardır girişimci ve metodoloji konusunda uzman bir koç size destek verirken başka bir koçumuz seansı denetliyor. Böylelikle, yüksek kaliteli bir rehberlik alma fırsatınız oluyor.

Scaling Up'ın gücünü keşfedin

Scaling Up metodolojisi dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. Metodolojiyi nasıl başarılı bir şekilde uygulayacağınızı bizimle öğreneceksiniz.

Hemen harekete geçin

Sadece bir şey öğrenmenin ötesine geçmek ister misiniz? Scale Up Company olarak sizi hemen harekete geçirebiliriz. Bugünü unutmayın: Şirketinizde daha fazla odaklanma, daha fazla ciro ve daha fazla eğlenceyi başlatan gün, bugün.

Müşteri deneyimleri

ScaleUp Company’nin Büyüme Kılavuzu hakkında müşterilerin neler söylediğini burada bulabilirsiniz.

ScaleUp hakkında her şeyi gerçek uzmanlardan öğrenin!

ScaleUp uzmanlarımız, metodoloji temelinde bir şirket büyütmüş deneyimli girişimcilerdir. Masterclass sırasında size rehberlik ederler. Örnekler, alıştırmalar ve deneyimlerle desteklenmiş olarak, daha fazla büyüme için hemen yeni donanımlar edineceksiniz. 50’den fazla ScaleUp Uzmanından oluşan bir ekip, ekibinizle birlikte en zorlu girişimcilik hayalinizi inşa etmeye hazır!

Program neye benziyor?

1. Scaling Up metodolojisi

Scaling Up dünya çapında binlerce şirket tarafından kullanılan kanıtlanmış bir büyüme formülü. Masterclass sırasında metodolojiyi öğreneceksiniz. Üç ana konuya odaklanıyoruz: Strateji, Uygulama ve İnsan. Eğitimde “Tek Sayfa Stratejik Plan’ı (OPSP)” tüm yönleriyle ele alıyoruz. Metodolojiyi daha iyi kavramanız için şirketinizin temelleri hakkında düşünmenizi sağlayan atölye çalışmaları yapıyoruz. Eğitimi tamamladıktan sonra Scaling Up metodolojisinin temellerine hakim olursunuz.

2. Büyüme analizi

Organizasyonunuzun hangi evrede olduğunu ve önümüzdeki süreçte neler üzerinde çalışmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bu bilgileri sizin için hazırladığımız “değerlendirme”yi tamamlayarak elde edebilirsiniz. Eğitim gününü bir değerlendirmeyle tamamlarsınız. Dolduracağınız ankete dayanarak, sizinle birlikte şirketinizin büyüme hedeflerini belirliyoruz. Ayrıca hemen kullanabileceğiniz en önemli üç çıktıyı belirleyeceğiz. Bugünden sonra ne yapacağınıza dair fikriniz olacak.

3. Büyüme evreleri

Çalışan sayınız arttıkça karmaşıklık ve bununla birlikte koordinasyon ihtiyacı artar. Bu koordinasyonu sağlamak zorundasınız. Her büyüme aşaması ise beraberinde çeşitli direnç ve tuzaklar getirir. Ancak her aşama farklı bir yönetim tarzı ve şirket yapısı gerektirir. Masterclass sırasında beş büyüme aşaması hakkında fikir edineceksiniz, şirketinizin hangi büyüme aşamasında olduğunu bileceksiniz ve hemen başlamak için yapabileceklerinizi öğreneceksiniz.

Girişimciler ve yönetim ekipleri için

Masterclass hem girişimcilere hem de liderlik ekiplerine açıktır. Özellikle henüz Scaling Up metodolojisini kullanmamış veya yeni başlayan şirketlere odaklanır. Sadece bazı yöneticilerinin bu metodolojiyle çalıştığı ancak diğerlerinin çalışmadığı ekiplere de her zaman yerimiz var!

Ne zaman katılabilirsiniz?

8+ çalışandan oluşan ekip

500+ bin Euro ciro

Hırslı ve değişime hazır

Katılım şartları

Eğitime en az 2 kişi katılmanızı bekliyoruz.
2 kişi katılım: 360€ kişi başı (KDV Hariç)
3 kişi ve üzeri katılım: 295€ kişi başı (KDV Hariç)
Yönetim kadronuzla katılabilirsiniz.
Ücretlere eğitim günü atıştırmalıklar, öğle yemeği dahildir.

Yarım günde büyüme potansiyelinizi keşfetmek ister misiniz?

Masterclass’tan sonra kanıtlanmış sonuç.

Sıkça sorulan sorular

Tek kişi ile katılım mümkün mü?
Bu masterclass, şirketinizin yönetim kurulu, yönetim ekibi veya ScaleUp ekibi içindir
Scaling Up'ı kendimiz öğrenip uygulayabilir miyiz?
Uygulayabilirsiniz. Uygulamada, bazı şirketlerin bunu kendilerinin başlattığını, ancak daha sonraki süreçte rehberlik etmemiz için bize ulaştığını görüyoruz.
Masterclass şirket içinde de verilebilir mi?

Evet, verilebilir. Bunun fiyatı yarım gün için 1895€'dur. Şirketinize uygun bir ScaleUp uzmanını eşleştirmekten mutluluk duyarız. Masterclass hakkında daha fazla bilgiyi iletişim formu aracılığıyla bize bildirin.

Başka sorunuz var mı?

Masterclass hakkında başka sorunuz var mı? İletişim formu aracılığıyla bize bildirin.